Subscribe:

Labels

Sulmuesi shqiptar,Odise Roshi i jepë fitoren KolnitSulmuesi i kombëtares shqiptare,Odise Roshi i ka dhuruar fitoren skuadrës së tij,Koln.
Ai realizoi në minutën e 72 një gol i cili i dha tre pikë skuadrës gjermane.
Ky normalisht ishte një lajm i mrekullueshëm për gjithë popullin shqiptar dhe sidomos për trajnerin e kombëtares,Biasi